Відбулась конференція “Математика. Інформаційні технології. Освіта”

2-4 червня на базі практик “Гарт” Волинського національного університету відбулась ХІІ Міжнародна науково-практична конференція “Математика. Інформаційні технології. Освіта”, засновником якої є факультет інформаційних технологій і математики. Традиційно учасниками конференції стали НПП та здобувачі кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки.

На пленарному засідання конференції виступили такі НПП кафедри:

К.ф-м.н., доц. Мамчич Тетяна виступила із доповіддю “Кореляційний метод моделювання стабільності споживацьких преференцій у маркетингових дослідженнях”.

Д.т.н., с.н.с. Лаптєв Олександр представив результаи своїх наукових досліджень у доповіді “Особливості захисту об’єктів критичної інфраструктури”.

Старший викладая кафедри комп’ютерних наук, фахівець-практик у галузі кібербезпеки, директор з інформаційної безпеки (CISO) SOC Prime, Володимир Гаращенко виступив із доповіддю “Використання MITRE ATT&CK для підготовки фахівців у сфері кібербезпеки”.

НПП кафедри, магістранти та здобувачі освітнього ступеня бакалавра виступили із секційними доповідями.