Використання платформи RangeForce в освітньому процесі

У межах проєкту USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України“ науково-педагогічні працівники та здобувачі освітніх програм “Інформаційна безпека” та “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” (магістерського рівня) кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки отримали 2 менторські та 18 студентських ліцензій на доступ до платформи RANGEFORCE. RANGEFORCE – це унікальне навчальне середовище, що містить великий набір онлайнових навчальних курсів з кібербезпеки та суміжних галузей, яке за рахунок теоретичного та практичного контенту дозволяє забезпечити якісну підготовку здобувачів вищої освіти. Специфікою курсів  платформи є приділення значної уваги практичному використанню різних кібербезпекових програмних засобів, що є особливо актуальним у сучасних умовах.

Надані через платформу курсів матеріали були впроваджені в освітній процес в межах таких освітнійх компонент:

Сучасне програмне забезпечення та хмарні технології (ОП “Інформаційна безпека”, бакалавр, 1 рік навчання).

Сигнали та процеси в системах захисту інформації (ОП “Інформаційна безпека”, бакалавр, 2 рік навчання).

Кібертероризм (ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” , магістр, 1 рік навчання).