Відбувся звіт про роботу проблемних груп та наукових гуртків кафедри за 2022-2023 н.р.

Науково-дослідна робота здобувачів освіти є одним із найважливіших засобів підвищення якості підготовки спеціалістів у вищій школі. Ця робота є комплексом заходів наукового, методичного, організаційного характеру, що забезпечує навчання всіх здобувачів навичкам наукових досліджень відповідно до обраної спеціальності в рамках навчального процесу та поза ним. Для виконання цих заходів створюються студентські наукові гуртки та проблемні групи.

На кафедрі комп’ютерних наук та кібербезпеки діє 7 проблемних груп та науковий гурток, до яких входять здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів. Традиційно у травні, а саме 31.05.2023 р., відбувся звіт про роботу цих наукових студентських об’єднань.