Відбулась лекція на антикорупційну тематику

Сьогодні, 26.09.2023 р., для здобувачів кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки першого року навчання відбулась лекція щодо підвищення правової обізнаності у сфері запобігання та протидії корупції та виховання в них доброчесності. Лекторка – Анастасія Шум, уповноважена з антикорупційної діяльності ВНУ ім. Лесі Українки.

Спікерка обговорила зіздобувачами права й обов’язки здобувачів освіти, етичні відносини між викладачами та студентами, конфлікт інтересів і корупційні прояви, як виявити та розпізнати корупцію, як повпливати та захистити себе від корупції. Присутні обговорили законодавство в сфері антикорупції, внутрішні нормативно-правові акти Університету, механізм подання повідомлення про корупцію, шляхи розв’язання проблеми та гарантії захисту викривачів корупції.

Студенти отримали роздаткові матеріали, проявили активність, зацікавленість у темі, моделювали гіпотетичні ситуації та розбирали їх.