Відбулось обговорення освітніх програм кафедри із роботодавцями

28 лютого на кафедрі комп’ютерних наук та кібербезпеки відбулось обговорення освітньо-професійних програм “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” бакалаврського та магістерського рівнів, а також освітньо-наукової програми “Прикладна математика” доктора філософії із роботодавцями. На заході були пристуні гаранти освітньо-професійних та освітньо-наукової програм, науково-педагогічні працівники, які реалізують вищеперераховані освітні програми.

Спочатку гаранти програм коротко ознайомили присутніх із структурою програм та їх особливостями, а потім присутпні перейшли до обговорення.

Зокрема, свої пропозиції озвучили наступні представники роботодавців:

Катерина Малашова – No-Code Competence Lead в SoftServe Academy.

Оксана Демчук – керівник ІТ-школи ОхІТ.

Олександр Плясун – керівник ТОВ Гігапрог.

Валерій Мазурик – завідувач відділення інформаційних технологій Волинської обласної МАН.

Марія Мурашова – HR компанії Синтетик.УА.

Основним побажанням роботодавців було посилення підготовки фахівців у галузі групової, командної роботи, використання штучного інтелекту для розв’язування практичних задач.