Відбулось обговорення освітніх програм із академічною спільнотою

29 лютого на кафедрі комп’ютерних наук та кібербезпеки відбулось обговорення освітньо-професійних програм “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” бакалаврського та магістерського рівнів, а також освітньо-наукової програми “Прикладна математика” доктора філософії із представниками академічної спільноти. На заході були пристуні гаранти освітньо-професійних та освітньо-наукової програм, науково-педагогічні працівники, які реалізують вищеперераховані освітні програми.

В обговорення освітніх програм взяли участь наступні наукові та науково-педагогічні працівники:

Юрій Токовий – д. ф.-м. н., заступник директора з наукової роботи інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України

Ганна Мартинюк – к.т.н., доцент кафедри засобів захисту інформації Маріупольського державного університету

Ніна Здолбіцька – к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ

Віктор Корнелюк – голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін КЗВО “Луцький педагогічний коледж”

Мар’яна Радкевич – викладач, cпеціаліст вищої  категорії КЗВО “Луцький педагогічний коледж”

Лариса Констанкевич викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист КЗВО “Луцький педагогічний коледж”

Валерій Шостак – викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Валентин Собчук – д.т.н., професор кафедри інтегральних та диференціальних рівнянь КНУ ім. Тараса Шевченка

Володимир Величко – завідувач відділення інформатики та комп’ютерної техніки Волинського фахового коледжу НУХТ