Redwing Studio – новий партнер Університету

14 березня було підписано договір про співпрацю між компанією Redwing Studio та Волинським національним університетом ім. Лесі Українки.

OS BASED: iOS for iPhone, iPadOS for iPad, MacOS for Mac, WatchOS for Apple Watch, VisionOS for Apple Vision, TvOS for AppleTV Android for all popular devices, Harmony OS for Huawei devices, Windows, Linux.

Інструменти: UIKit, Swift UI, all frameworks for iOS development included ARKit, Android SDK, Laravel, Vue, Angular, MySQL, MongoDB, MariaDB and other DB, elasticsearch, redis, docker, apache, nginx
Дизайн: Sketch, Figma, Adobe Applications for vector graphics

Redwing уклали угоду з британською компанією “Dot Origin – Reseller Agreement”, яка дозволяє доставляти і реалізовувати на території України спеціалізовані NFC зчитувачі типу VTAP 100 та інші. Це своєрідна система зчитування карток, які додані у Wallet телефона (квитків, бонусних карток, карток для входу у приміщення і багато іншого).

Предметом договору про співпрацю є налагодження взіємовигідної співпраці у сфері розвитку наукових та проектних досліджень, консолідація зусиль сторін для взаємодії щодо особистісного розвитку студентів університету, зокрема їх кар’єрних можливостей.

Колектив кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки щиро сподівається на плідну співпрацю!