НПП кафедри відвідали семінар “Презентація CTF платформи для змагань і навчання”

19 березня науково-педагогічні працівники кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки відвідали семінар “Презентація CTF платформи для змагань і навчання”, що став частиною заходів з популяризації регіональної лабораторії з кібербезпеки, створеної за підтримки USAID Cybersecurity Activity на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

Модератор зустрічі – Марина Євдокименко, докторка технічних наук, професорка кафедри Інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського.

Спікери – інженери кафедри Інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського Роман Капуста та Володимир Порохняк.

Під час зустрічі спікери розповіли про власний програмний продукт із відкритим кодом, який дозволяє проводити змагання між учасниками у форматі CTF. Також йшлося про досвід кафедри у використанні такої платформи при проведення змагань із кібербезпеки.