Здобувачам розповіли про академічну мобільність

Сьогодні, 9 квітня, на факультеті інйормаційних технологій і математики відбулась зустріч здобувачів освіти, які навчаються за ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології, Кібербезпека та захист інформації, Середня освіта.Інформатика, із представниками відділу міжнародних зв’язків Університету. Спікери заходу – Владислав Коломечюк, PhD, начальник відділу міжнародних зв’язків, Наталія Касянчук, фахівчиня з роботи з іноземними студентами.

Здобувачам розповіли про види академічної мобільності, етапи зарахування, особливості підготовки аплікаційних заявок, про географію діючих програм та перспективні напрямки розишення. Також студентів ознайомили із програмами міжнародного стажування для тих, хто здбуває освіту в галузі інформаційних технологій.