Відбулась настановча конференція до асистентської практики в ЗВО

11 квітня 2024 року відбулась настановча конференція до асистентської практики в ЗВО для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 122 Комп’ютерні науки. Асистентська практика в ЗВО є обов’язковим компонентом освітньої складової освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» підготовки здобувачів вищої освіти при здобутті освітнього ступеня «магістр» і провідним етапом практичної підготовки майбутніх фахівців до професійної педагогічної діяльності.  Асистентська практика в ЗВО направлена на підготовку магістрів до професійної педагогічної діяльності у закладах вищої освіти та здійснюється для забезпечення закладів вищої освіти кадрами, які володіють педагогічною компетентністю, знаннями інноваційного характеру, уміннями їх практичного застосування, досвідом розробки нових технологій навчання та виховання, володіють сучасними методами організаційно-управлінської роботи у закладах вищої освіти. Виробничу практику здобувачі будуть  проходити на базі кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки.