Відбулась І Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми комп’ютерних наук, програмного моделювання та безпеки цифрових систем”

13-16 червня відбулась науково-практична конференція, яка започаткована кафедрою комп’ютерних наук та кібербезпеки, до наукового комітету якої увійшли провідні науковці України із галузі комп’ютерних наук, прикладної математики, інженерії програмного забезпечення, кібербезпеки.

Із вітальним словом до учасників та гостей конференції звернулись

Ярослав Пастернак, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки

Світлана Яцюк, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету інформаційних технологій і математики Волинського національного університету імені Лесі Українки

Катерина Малаш, керівниця освітніх проєктів SoftServe у Рівному

Ольга Осередчук, керівниця освітніх програм в Sigma University

На пленарному засіданні виступили:

Ярослав Пастернак, д.ф.-м.н., проф., із доповіддю «Метод граничних елементів для розв’язування просторових задач термопружності квазікристалічних тіл»
Володимир Гаращенко, директор ТзОВ «СІ2», із доповіддю «Методика оцінки стану захисту доменних сервісів державних установ регіонального рівня за інформацією з публічно
доступних джерел»

Любов Крестьянполь, к. т. н., доц. кафедри прикладної лінгвістики Волинського національного університету імені Лесі Українки із доповіддю «Імітаційне моделювання синхронних паралельних процесів дільниці порізки металу»

Олександр Капись, державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України із доповіддю «Основні види кібератак та операції кібервійни в Україні»

Тетяна Мамчич, к. ф.-м. н., доц. кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки із доповіддю «Один випадок прогностичної моделі з використанням серії логістичних регресій»

Микола Возняк, здобувач вищої освіти факультету інформаційних технологій і математики Волинського національного університету імені Лесі Українки із доповіддю “PIECE BY PIECE” – гра на основі змішування жанрів.

Загалом на конференції представлено понад 60 доповідей науковців із Луцького національного технічного університету, Національного авіаційного університету, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, компанії SoftServe, Національного університету “Львівська політехніка”, Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Центральноукраїнського національного технічного університету.